Dne 27. září 2019 proběhlo setkání Zasloužilých hasičů, nejdříve navštívili muzeum veteránů ve Vratislavicích, následně se přemístili do restaurace, kde proběhl oběd a poté se vydali na prohlídku na stanici Hasičského záchranného sboru Libereckého kraje.

Číst dál...

Zasloužilí hasičiDne 1. listopadu 2018 se Zasloužilý hasiči vydali na výlet do Zittau, kde navštívili Motýlí dům a poté se vydali na exkurzi na hasičskou stanici.

Číst dál...

Zasloužilí hasičiDne 10. listopadu 2017 se konalo na zámku v Přibyslavi slavnostní předávání titulu Zasloužilý hasič, z okresu Liberec bylo toto nejvyšší ocenění předáno paní Libuši Čálkové a panu Zdeňku Čálkovi, oba z SDH Chrastava a za okres Jablonec nad Nisou panu  Emilu  Hujerovi z SDH Bratříkov.

Číst dál...

Zasloužilí hasičiDne 4.11.2016 se konalo v Přibyslavi  předávání titulu Zasloužilý hasič, z okresu Liberec bylo toto nejvyšší ocenění  předáno panu Václavu Kupcovi z SDH Český Dub a panu Antonínu Adamcovi z SDH Lites (bohužel ze zdravotních důvodů se předání nezúčastnil, bude předáno příležitostně) a z okresu Jablonec nad Nisou panu Zbyňku Mildorfovi z SDH Jistebsko.

Číst dál...

V Centru hasičského hnutí v Přibyslavi byl udělován titul Zasloužilý hasič. Z rukou starosty SH ČMS ing. Karla Richtera a jeho náměstka Jaromíra Janeby, vedoucího aktivu zasloužilých hasičů při SH ČMS Josefa Netíka převzali nejvyšší vyznamenání tři hasiči z Libereckého kraje.

Číst dál...

Ve Višňové na Frýdlantsku se koncem června soutěžilo o tradiční „Povodňovou lopatu“ a současně proběhlo setkání zasloužilých hasičů.

Číst dál...